שידרוג ושיפוץ

מעלית הינה אמצעי תחבורה אלקטרו-מכני הדורש תחזוקה שוטפת.
כמו רכב, גם מעלית מורכבת מאלפי חלקים, חלקם נדרשים לפעולת המעלית (ובטיחות הנוסעים בה) וחלקם מיועדים למען נוסעי המעלית בהיבט העיצובי והדקורטיבי; כך או כך, פעולתה הסטנדרטית של המעלית יוצרת בלאי נורמאלי על כל חלקיה.

הטיפול המונע התקופתי שמעניקה חברת כפיר שרותי מעליות נועד, בין היתר, להקטין את הבלאי למינימום ולשמור על אריכות חיים לפעולתה התקינה של המעלית, עם-זאת, מפעם לפעם נדרשות פעולות נוספות כדי לשמור על המעלית, הן בהיבט הבטיחותי והין בהיבט הדקורטיבי, כאן נכנסת מחלקת השיפוצים והשדרוגים של החברה לפעולה.
החברה מתמחה בשיפוץ מעליות, בהתאמה מלאה לדרישות וצורכי הלקוח, והידע להתאים את החלקים הנכונים וצוותי העבודה המתאימים כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, וחשוב לא פחות, באופן שישמור על ההשקעה הכספית של הלקוח לאורך זמן רב.

החברה עוסקת בכל סוגי השיפוצים והשדרוגים הנדרשים, החל מהחלפת רצפה, קירות ותקרה ועד להחלפת מכונה ולוח פיקוד, הכל עפ"י צורכי הלקוח ותקציבו, בהתאם ללוח הזמנים שנקבע, באיכות וברמת גימור המאפיינת חברה יצרנית בעלת מוניטין של מעל 35 שנות פעילות.

צור קשר

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:

Atir Yeda 11 St, Ezor Taasia Kefar Sava | Mail Box 604 Kefar Sava, Zip: 4410601 Service: Tel: 09-7642828 Fax: 09-7665527 | Taasiyot: Tel: 09-7642800 Fax: 09-7665537